मनोरञ्जनसमाचार

मनु खड्का केसीको “देब्रे छातीमा” बजारमा

हरिहर घिमिरे,काभ्रेपलान्चोक –पछिल्लो समयमा गित संगीत दैनिक जस्तो बजार मा आयका छ्न,तर यो अलि फरक धारको बनाउनलाई अनौठो बनाउने कुरा भनेको यसको आकर्षक धुन मात्र होइन, यसको पछाडिका प्रतिभाशाली आवाजहरू पनि हुन्। लोकप्रिय लोक दोहोरी गायक किरण गौतम, मनु खड्का केसीले आफ्नो सुमधुर स्वर दिएका छन्, जसले भावपूर्ण गीतलाई जीवन दिन्छ। किरण गौतमले लेखेका गीतले श्रोतालाई मन नछुने त कुरै भएन।

पर्दा पछाडि, देब्रे छातीमाको प्रतिभालाई एक प्रतिभाशाली टोलीले गर्दा आज को दिन मा श्रोता बिचको अपार माया पाएको छ। नारायण दंगालको संगीत संयोजनले गीतहरूलाई अझ बढाउँछ, जबकि कुमार सानु पुनले प्रत्येक नोटलाई निर्दोष रूपमा मिसाइएको सुनिश्चित गर्दै मिक्सिङ र मास्टरिङको जिम्मेवारी लिएका थिए ।

रेकर्डिङ प्रक्रिया शंकरा डिजिटल स्टुडियोमा भएको थियो, जसले कलाकारहरूलाई उनीहरूको उत्कृष्ट प्रदर्शन गर्न व्यावसायिक वातावरण प्रदान गर्दछ। भिजुअल अपीलको महत्त्व बुझेर निर्देशक निरेन श्रेष्ठले सुरुदेखि अन्त्यसम्म दर्शकहरूलाई मोहित पार्ने अचम्मको दृश्य कथा सिर्जना गरेका छन् सिनेमेटोग्राफर राम केसीले प्रत्येक फ्रेमलाई राम्रोसँग खिचेका थिए , जबकि विष्णु खड्काले रंगीन सम्पादन गरेका थिए। अहिलेका लोकप्रिय मोडल लोमश शर्मा र स्मारिका ढकालको अभिनय रहेको छ।

यसका मनमोहक धुनहरू, हृदयस्पर्शी गीतहरू, र प्रेमील लय/शब्द र दृश्यहरूका साथ, देब्रे छातीमा संगीत प्रेमीहरूका लागि हेर्नैपर्ने र सुन्नै पर्ने श्रोताले बताउँछन् ।

Related Articles

Back to top button