समाचार

राजेन्द्र भण्डारी र प्रतिमा अर्यालको स्वरमा “खान्न रक्सि खादिन चुरोट” बजारमा

हरिहर घिमिरे,काभ्रे- पछिल्लो समयमा गित संगीत दैनिक जस्तो बजार मा आयका छ्न,तर यो अलि फरक धारको बनाउनलाई अनौठो बनाउने कुरा भनेको यसको आकर्षक धुन मात्र होइन, यसको पछाडिका प्रतिभाशाली आवाजहरू पनि हुन्। लोकप्रिय लोक दोहोरी गायक राजेन्द्र भण्डारी , प्रतिमा अर्याल ले आफ्नो सुमधुर स्वर दिएका छन्, जसले भावपूर्ण गीतलाई जीवन दिन्छ। राजेन्द्र भण्डारीले लेखेका गीतले श्रोतालाई मन नछुने त कुरै भएन।प्रतिमा अर्याल र राजेन्द्र भण्डारीले आफ्नो पछिल्लो रिलिज “खन रक्सी खादीन चुरोट” बाट फेरि एक पटक श्रोतालेसही टिप्पणी गरेका छन्। रोमान्टिक शब्द र मनमोहक धुनले भरिएको गीतले धेरै संगीतप्रेमीको मन छोएको छ ।

राजाराम शिमखडा, निहारिका थापा र अन्य प्रतिभाशाली कलाकारहरू फिचर गरिएको गीतको भिडियोले पहिले नै मंत्रमुग्ध अडियोमा थप आकर्षण थपेको छ। मिलन श्रेष्ठको निर्देशन र सन्तोष तिमिल्सिनाको छायांकनले गीतलाई पर्दामा जीवन्तता दिएको छ भने रोशन धितालको सम्पादनले भिजुअललाई पूर्णतामा ल्याएको छ ।

भर्खरै रिलिज भएको “खान्न रक्सी खादीन चुरोट” ले दर्शकहरूको न्यानो स्वागत पाइरहेको छ। गीतले लोक संगीतको लागि नयाँ मापदण्ड सेट गर्दै जोडीको प्रतिभा र रचनात्मकतालाई प्रदर्शन गर्दछ। भण्डारीका यसअघिका ‘रिबन केसैमा’, ‘धानको चामल धानै कनिका’, ‘लौन’, ‘ए है परान’, कल्पना, र ‘मापसे’ जस्ता हिट गितले नेपाली सांगीतिक क्षेत्रमा आफ्नो स्थानलाई बलियो बनाएका छन्।

गीतको भिडियोलाई मेनुकाको डिजिटल युट्युब च्यानलमा सार्वजनिक गरिएको छ, जसले फ्यानहरूले लोकप्रिय प्लेटफर्ममा अडियो र भिजुअल अनुभवको आनन्द लिन सक्नेछन् । समग्रमा, गीतले दिगो छाप छोडेको छ र धेरै लोक संगीत प्रेमीहरूको लागि मनपर्ने बनेको छ। संगीत प्रेमिहरु ले खोजेको अनुसार भण्डारी का गितहरु बजारमा छायको छ

Related Articles

Back to top button