मनोरञ्जनसमाचार

किरणको जोडाले पायो मिलियन भ्युज

हरिहर घिमिरे, काभ्रे-नेपाली गीत ‘जोडा’ को म्युजिक भिडियोले युट्युबमा १० लाख भ्युजको प्रभावशाली कोशेढुङ्गा पार गर्दै इन्टरनेटमा आँधी ल्याएको छ । किरण गौतम र सिर्जना श्रेष्ठको स्वर रहेको गीतले किरण गौतमको स्वर र मर्मस्पर्शी संगीतले विश्वभरका श्रोताको मन जितेको छ ।

विस्तृतमा ध्यान दिएर निर्माण गरिएको भिडियोमा सञ्जीव ठकुरी, रविना भण्डारी, गिविन्द श्रेष्ठ, राधिका खुल्लाल, विमला श्रेष्ठ, प्रकाश बुढाथोकी लगायतका कलाकारहरुको अभिनय रहेको छ । प्रतिभाशाली सञ्जीव ठकुरीले निर्देशन तथा सम्पादन गरेको भिडियोमा गीतको सारलाई दृश्यात्मक रुपमा समेटिएको छ ।

काले दाई क्रिएसनद्वारा गरिएको भिडियोको पोस्ट-प्रोडक्शन कार्यले प्रशंसक र दर्शकहरूलाई समान रूपमा निर्बाध अवलोकन अनुभव सुनिश्चित गर्दै यसको अपीललाई अझ बढाएको छ। प्रकाश खड्काको क्यामेरा वर्कदेखि लिएर सरिता प्रजापतिको मेकअप आर्टिस्ट्रीसम्म, भिडियोको हरेक पक्षलाई साँच्चै आकर्षक दृश्य अनुभव सिर्जना गर्न सावधानीपूर्वक तयार गरिएको छ।

“जोडा” म्युजिक भिडियोको सफलताको श्रेय यसको निर्माणमा संलग्न सम्पूर्ण टिमको सामूहिक प्रयास र प्रतिभालाई मान्न सकिन्छ । कलाकारहरू, निर्देशक, सम्पादक, र पोस्ट-प्रोडक्शन टोली बीचको तालमेलले एक रचनात्मक उत्कृष्ट कृतिको परिणाम दिएको छ जसले व्यापक दर्शकहरूको साथमा छ।

नेपाली संगीतका फ्यानहरू र हृदयस्पर्शी धुनका प्रेमीहरूले भिडियोलाई सामाजिक सञ्जालमा व्यापक रूपमा शेयर गर्दै प्रशंसा र प्रशंसाको वर्षा गरिरहेका छन्। गीत र भिडियोको लोकप्रियता सीमानाहरू पार गर्न र संस्कृति र भाषाहरूमा मानिसहरूलाई जोड्ने सङ्गीतको शक्तिको प्रमाण हो।

“जोडा” म्युजिक भिडियोले निरन्तर हेराइ र प्रशंसा बटुलिरहेको छ, यसले नेपाली संगीत मा रहेको रचनात्मकता र प्रतिभाको चम्किलो उदाहरणको रूपमा काम गरिरहेको छ। बधाई छ किरण गौतम, सिर्जना श्रेष्ठ, सञ्जीव ठकुरी र भिडियो पछाडिको सम्पूर्ण टोलीलाई उनीहरूको राम्रो सफलताको लागि। यहाँ भविष्यमा धेरै कोसेढुङ्गाहरू र उपलब्धिहरू छन् किनभने तिनीहरूले आफ्ना सांगीतिक प्रयासहरूद्वारा दर्शकहरूलाई मोहित गरिरहन्छन्।

Related Articles

Back to top button