समाचार

निशा बिसि को ‘मनमा माया’ ले सांगीतिक क्षेत्रमा तरंग

हरिहर घिमिरे, काभ्रे – निशा बिसि को अपजसे खप्पर को अपार सफलता पछि रामहरि भण्डारी र निशा बिसीको नयाँ नेपाली गीत ‘मनमा माया’ ले सांगीतिक क्षेत्रमा तरंग ल्याएको छ । निशा बिसीको अफिसियल युट्युब च्यानलमा रिलिज भएको छ ।

मदनको संगीत र बैकुण्ठ घिमिरेले लेखेको गीतमा रामहरि भण्डारी र निशा बिसी दुवैको मिठो स्वर रहेको छ । हृदय छुने शब्द र सुमधुर संगीतले दर्शकको मन छुने र नेपाली संगीत प्रेमीहरूमाझ लोकप्रिय बनाएको छ ।

बैकुण्ठ घिमिरेले निर्देशन गरेको र मरुभूमि नारायणले छायांकन गरेको म्युजिक भिडियोमा गीतको मर्म समेटिएको छ । स्क्रिनमा निशा बीसी र शिशम जीसी बीचको केमिस्ट्रीले गीतको भावनात्मक कथामा गहिराइको अर्को तह थपेको छ।

आफ्नो मन छुने धुन र हृदयस्पर्शी गीतका साथ, “मनमा माया” नेपाली सांगीतिक क्षेत्रमा चार्ट-टपिङ हिट बन्न तयार छ। लोक दोहोरी र लोकगीत विधाका फ्यानहरूले गीतको प्रामाणिकता र भावनात्मक गहिराइको प्रशंसा गरिरहेका छन्।
निशा बीसीले गीतप्रतिको अतुलनीय प्रतिक्रियाका लागि फ्यानप्रति आभार व्यक्त गरेकी छिन् । उनले भनिन्, “‘मनमा माया’ को लागि हामीले पाएको माया र साथबाट म विनम्र छु। यस परियोजनामा ​​रामहरि भण्डारीसँग काम गर्न पाउँदा रमाइलो लाग्यो, र हाम्रो यो सहकार्य श्रोताहरूमाझ निरन्तर लागिरहने आशा गर्दछु।”

म्युजिक भिडियोले रामहरि भण्डारी र निशा बीसी दुबैको अभिनयको प्रशंसा गर्दै फ्यान र समीक्षकहरूबाट पनि राम्रै प्रतिक्रिया पाइसकेका छन्। पर्दामा दुई कलाकारबीचको केमेस्ट्रीलाई गीतमा भावुकता थप्दै जादुईको रुपमा वर्णन गरिएको छ ।

गीतको लोकप्रियता बढ्दै गएपछि रामहरि भण्डारी र निशा बिसीको थप सहकार्यको लागि फ्यानहरू उत्सुकतापूर्वक पर्खिरहेका छन् । आफ्नो संगीतको माध्यमबाट कच्चा भावनाहरू व्यक्त गर्ने यो जोडीको क्षमताले श्रोताहरूलाई मन पराएको छ, जसले उनीहरूलाई नेपाली संगीत उद्योगमा सबैभन्दा खोजिने जोडीहरू मध्ये एक बनाएको छ।

यसको शक्तिशाली शब्द, भावपूर्ण स्वर र मनमोहक म्युजिक भिडियोको साथ, “मनमा माया” निस्सन्देह एक गीत हो जुन आगामी वर्षहरूमा प्रशंसकहरूले मन पराउनेछ। गीतले चार्ट उचाल्दै गएपछि रामहरि भण्डारी र निशा बिसीको साझेदारी नेपाली संगीतको संसारमा मानिने शक्ति हो भन्ने प्रष्ट हुन्छ ।

अन्तमा, “मनमा माया” एउटा यस्तो गीत हो जसले नेपाली संगीत प्रेमीहरूको मनलाई आफ्नो भावनात्मक गहिराइ र आत्मा छोएको धुनले कब्जा गरेको छ। यसको प्रभावशाली सन्देश र हृदयस्पर्शी प्रस्तुतिले यो गीत नेपाली सांगीतिक क्षेत्रमा सनसनी बन्नुमा कुनै अचम्मको कुरा होइन ।

Related Articles

Back to top button